KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558327
nr 1655 8327
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Signerad, daterad 2011, stilleben med svamp. Olja på duk, 32x46 cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:42:52
4/11 19:10:23
4/11 19:23:56